Skip to content Skip to footer

Bolest v krku ? 5 jednoduchých kroků k rychlé úlevě.

Bolest v krku může být nepříjemným společníkem. Ve většině případů je způsobena nachlazením nebo zánětlivým onemocněním horních cest dýchacích. Kromě bolesti se může objevit také pálení a škrábání v krku nebo chrapot a podráždění při kašli. Pokud se ocitnete v sevření bolesti a nevíte, jak jí čelit, nezoufejte. Existuje několik jednoduchých a účinných způsobů, jak se bolesti v krku zbavit. Zde jsou naše tipy na úlevu.

1. Slaná voda

Smíchejte 1 čajovou lžičku soli s půl šálkem teplé vody a několikrát denně kloktejte po dobu 30 sekund. Sůl skutečně ničí bakterie a může snížit bolest.

 2. Horké nápoje

Abyste předešli bolesti a podráždění v krku, musíte udržovat sliznice vlhké. Proto je nesmírně důležité dostatečně pít. Pijte teplé bylinné čaje s medem a citronem.

 3. Správné dýchání

Vlhký vzduch může pomoci zmírnit podráždění krku. Použijte zvlhčovač vzduchu nebo si vytvořte přirozený efekt inhalace páry nad horkou vodou s ručníkem přes hlavu.

4. Odpočinek a relaxace

Důležitým krokem k rychlejšímu zotavení je dopřát si dostatek odpočinku. Dopřejte svému tělu čas na zotavení.

5. hydro pastilky – náš tajný tip

Díky jedinečnému složení přinášejí úlevu od bolesti, škrábání a pálení v krku, chrapotu a podráždění ke kašli.

Čím jsou tak výjimečné? Obsahují účinné látky, které po nasátí vytvoří tzv. hydrogel komplex, jenž na sliznici úst a krku vytvoří ochranný film. Kyselina hyaluronová intenzivně zvlhčuje suchou a podrážděnou sliznici a poskytuje úlevu od škrábání a pálení. Pantothenát vápenatý pomáhá regenerovat a zlepšovat proces hojení sliznice, čímž podporuje rychlejší návrat k normálnímu stavu.

Hydro pastilky mají další výhodu – jejich složení nenarušuje přirozenou ústní mikroflóru. To znamená, že je můžete užívat dlouhodobě bez obav. Nevstřebávají se do těla, působí pouze mechanicky.

Jsou vhodné pro dospělé, děti od 6 let i pro těhotné a kojící ženy.

Nenechte bolest v krku bez povšimnutí. S těmito jednoduchými radami a vhodnými pastilkami máte rychlou úlevu na dosah ruky. Pečujte o svůj krk s láskou a dopřejte mu to, co potřebuje k rychlému zotavení..

Hydro pastilky jsou zdravotnický prostředek. Pečlivě si přečtěte návod a informace, abyste výrobek používali bezpečně. Ptejte se v lékárnách!