Skip to content Skip to footer
o-nas-1.jpg
8080
let na trhu
8080+
zaměstnanců
Stručně o nás

O společnosti Generica

Na slovenském trhu působíme již od roku 1995 a svým zaměřením se řadíme mezi specialisty na výzkum a výrobu doplňků stravy. Všech 52 našich zaměstnanců využívá nejnovějších poznatků vědy pro inovaci a vývoj u produktů i výrobních technologií. Díky tomu a množství spokojených zákazníků jsme se stali největší firmou v oboru na domácím trhu a své produkty s úspěchem vyvážíme i do České republiky.

Naše poslání

Jsme odpovědná společnost. Snažíme se proto naplňovat současné potřeby tak, abychom v žádném směru neohrozili budoucí generace. Za své poslání považujeme nabídnout vám produkty nejvyšší kvality, podporovat zdravý životní styl a sledovat poslední trendy v oboru.

Přejeme si spolu s vámi zlepšovat odpovědný přístup k vlastnímu zdraví, jelikož to je základním kamenem pro aktivní a kvalitní život.

Etický kodex

Vaše důvěra je pro nás velmi cenná a zcela nenahraditelná. Proto jsme se rozhodli dodržovat ve všech zemích naší působnosti přísný etický kodex.

Etický kodex se skládá z pěti základních bodů:

  1. poctivý a odpovědný přístup,
  2. pracovitost,
  3. podpora zdravého životního stylu,
  4. ochrana životního prostředí,
  5. sledování nejnovějších trendů v oboru.
GENERICA

Proč právě my?

Věnujeme maximum úsilí tomu, abychom se přístupem i kvalitou produktů odlišili od průměru. K tomu jsme se však rozhodli přidat vždy i něco navíc:

  • Chceme spolu s vámi den co den pracovat na upevňování vašeho zdraví.
  • Naše práce spočívá v naplňování vašich potřeb a cílů.
  • Tým společnosti Generica se skládá z předních odborníků na výzkum a výrobu doplňků stravy, což dokazují certifikáty a ocenění.
  • Dbáme na korektní a transparentní vztahy se všemi svými obchodními partnery, ať už dodavatelskými nebo odběratelskými.
  • Naše společnost má implementován integrovaný systém řízení jakosti dle mezinárodně uznávaných norem ISO 9001, 14001, 22000 a 13485.
preco-my.jpg
Chceme spolu s vámi den co den pracovat na upevňování vašeho zdraví.
Chceme spolu s vámi den co den pracovat na upevňování vašeho zdraví.