Skip to content Skip to footer

Přírodní nosní sprej Healsea® BABYKIDS testovalo více než 300 dětí

TEST nosního spreje Healsea® BABYKIDS

V březnu a dubnu 2023 testovali vybraní členové KLUBU MAMA A JÁ přírodní nosní sprej Healsea® BABYKIDS na dětech s rýmou ve věku od 2 do 12 let. K testování účinků nového přírodního nosního spreje Healsea® BABYKIDS jsme vybrali více než 300 přihlášených dětí s rýmou.

Shromáždili jsme data a vyhodnotili jejich poznatky – jaký je nosní sprej Healsea® BABYKIDS?

Na otázku, jak dlouho léčba nosním sprejem Healsea® BABYKIDS trvala, odpovědělo téměř 60 % matek, že méně než 7 dní. 20 % matek léčilo své děti 7 dní a maximální doba léčby trvala 10 dní (pouze v 7 % komplikovanějších případů).

Na konci léčby zůstalo 99 % léčených dětí zcela bez výtoku z nosu.

 

                                                           S nosním sprejem Healsea® BABYKIDS bez ucpaného nosu     

Nosní sprej Healsea® BABYKIDS zmírnil ucpaný nos u 99 % léčených dětí, které měly ucpaný nos. Stejně tak účinné látky v nosním spreji zmírnily až zcela odstranily kýchání u 97 % dětí, které měly i tento příznak. U 99 % léčených dětí se na konci léčby zlepšilo dýchání.

U krátkodobé rýmy měl nosní sprej Healsea® BABYKIDS okamžitý účinek. Zmírnění otoku v nose pomohlo dětem lépe spát a klidněji dýchat.

Maminky ocenily snadnou aplikaci a přírodní složení nosního spreje a budou jej preferovat i při dalších potížích s rýmou svých dětí.

Nos musí být čistý

Ucpaný nos může děti opravdu trápit. Ti nejmenší ještě nejsou schopni důkladně smrkat a zbavit se přebytečného hlenu. Hlen je ideálním prostředím pro množení bakterií, a proto je možné přejít od „obyčejné“ rýmy k závažnější infekci. Je důležité pravidelně odstraňovat hlen z nosu. Existují k tomu různé pomůcky a přípravky, mezi nimiž najdete pro každý věk ten nejvhodnější. Vyzkoušejte i Vy nosní sprej Healsea® BABYKIDS.

Nosní sprej Healsea® BABYKIDS

Přírodní nosní sprej Healsea® BABYKIDS je vhodný od 2 let věku dítěte. Obsahuje izotonický fyziologický roztok, který čistí a zvlhčuje nosní dutinu, a jako jediný na trhu obsahuje také unikátní postbiotikum Symbiofilm®, které snižuje přilnavost virů a bakterií k nosní sliznici a omezuje tvorbu biofilmu na nosní sliznici. Jak funguje, se můžete podívat v tomto animovaném videu: Healsea® VIDEO.

Healsea® BABYKIDS je ideálním řešením pro děti s rýmou nebo nachlazením, odstraňuje infekční látky a alergeny. Je 100% přírodní, bez konzervačních látek a přísad.

Healsea® BABYKIDS se dětem podává za pomoci dospělé osoby. Jeden nebo dva vstřiky dvakrát denně do každé nosní dírky po dobu 10 dnů nebo podle doporučení lékaře nebo lékárníka.

Healsea® BABYKIDS je zdravotnický prostředek. Pečlivě si přečtěte návod a informace k bezpečnému používání přípravku.

Zdroj: https://mamaaja.sk/clanky/infosky/nosovy-sprej-healsea-testovany-v-300-rodinach?id=237