Skip to content Skip to footer

Healsea® – 100% přírodní nosní spreje

INOVATIVNÍ LÉČBA PŘÍZNAKŮ AKUTNÍ RÝMY, INOVATIVNÍ ČIŠTĚNÍ A ZVLHČENÍ NOSU

V čem jsou nosní spreje Healsea® unikátní?

Nové nosní spreje Healsea® jsou jedinečné svým složením a mechanismem účinku. Jako jediné nosní spreje na trhu obsahují unikátní mořské postbiotikum Symbiofilm®, s vědecky prokázaným účinkem, který snižuje přilnutí virů a patogenních bakterií na nosní sliznici a taktéž snižuje tvorbu biofilmu patogenních bakterií na nosní sliznici.

Co je to mořské postbiotikum Symbiofilm® a jak funguje?

Jsou to exopolymery získané fermentací mořských bakterií. Přináší unikátní mechanismus účinku, který je výlučně mechanický. Pro jednodušší pochopení se podívejte na video jak Symbiofilm® funguje ZDE: Video Healsea® s CZ titulky

Hypertonický nosní sprej Healsea® RESCUE – co obsahuje, pro koho je vhodný, jaké má účinky?

Healsea® RESCUE je určený pro dospělé od 18 roků. Obsahuje unikátní mořské postbiotikum Symbiofilm® a hypertonický solný roztok (slanost 2,7%). Je ideálním řešením pro dospělé na zabezpečení účinného čištění, zvlhčení a dekongesci nosní sliznice osmotickým účinkem. Healsea® RESCUE léčí nosní příznaky akutní rýmy a zánětu dutin, snižuje otok nosní sliznice, čistí a zvlhčuje nosní sliznici.

Izotonický nosní sprej Healsea® BABYKIDS – co obsahuje, pro koho je vhodný, jaké má účinky?

Healsea® BABYKIDS je vhodný od věku 2 let. Obsahuje unikátní mořské postbiotikum Symbiofilm® a izotonický solný roztok (slanost 0,9%). Je ideálním řešením pro děti s nachlazením nebo rýmou, které čistí a zvlhčuje nosní duti­nu a odstraňuje infekční agens a alergeny.

 

Healsea® nosní spreje jsou 100% přírodní bez konzervantů a aditiv. Rozprašovač APF používá technologii, která umožňuje dávkování roztoku bez konzervantů. Nejsou k dispozici žádné poznatky, které by bránili používání přípravků během těhotenství a kojení.

Healsea® RESCUE a Healsea® BABYKIDS jsou zdravotnické prostředky. Pečlivě si přečtěte návod a informace k bezpečnému používání výrobku.