Skip to content Skip to footer

Podpořte dětskou imunitu při návratu do kolektivu

Návrat do kolektivu je velkou zkouškou dětské imunity a odolnosti dětského organismu vůči virům a bakteriím. Jak tedy posílit ochranu svého drobečka před častými chorobami? Imunitu svých ratolestí můžete podpořit tím, že budete dbát na jejich správnou výživu s dostatkem vitamínů a minerálů, každodenní pohyb a dostatek spánku. Vhodné je i podávání doplňků stravy, které obsahují látky či vitamíny, které si tělo nedokáže samo vytvořit nebo je neumí získat v potřebném množství.

 

Představujeme Vám dva skvělé přípravky na posílení imunity dětí:

Novinkou pro děti od 3 roků jsou kapky Probicus® + vitamin D3, které příznivě působí na celkové zdraví. Obsahují přírodní vitamín D3, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a navíc 2 kmeny laktobacilů a bifidobakterií na doplnění normální střevní mikroflóry. Právě střeva jsou největším imunitním orgánem člověka, a proto je jejich správná funkce a zdravá střevní mikroflóra nezbytnou podmínkou celkového zdraví. Obsažené živé bakterie jsou uloženy ve víčku a do kapek se dostanou až při otevření, což prodlužuje jejich životnost. Vitamínu D se říká i sluneční vitamín, protože ho získáváme ze slunečního záření. Od října do dubna však nejsme vystaveni dostatečnému množství slunečního záření, proto se doporučuje jeho přijímání právě ve formě doplňků stravy.

Pro děti od 6 let doporučujeme cucavé pastilky příjemné chuti bez cukru. Pastilky Immuno Complex obsahují vyváženou kombinaci tří účinných látek: betaglukan z čerstvé hlívy ústřičné, vitamín C a vitamín D3, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému. Obsažený betaglukan je extrahovaný z čerstvé hlívy ústřičné, nikoliv ze sušených hub. Díky tomu je v nejvyšší kvalitě a nabízí nejvyšší možnou účinnost. Díky technologicky pokročilému a patentovanému postupu extrakce dosahuje použitý betaglukan výjimečnou čistotu více než 90 %, což zaručuje jeho vysokou aktivitu a bezpečnost.

Oba přípravky jsou dostupné v lékárnách a na lékárenských e-shopech.