Skip to content Skip to footer

Imunita sídlí ve střevech

Věděli jste, že největším imunitním orgánem člověka jsou střeva, kde sídlí významné množství buněk imunitního systému? Právě z tohoto důvodu jsou správně fungující střeva nezbytnou podmínkou celkového zdraví a je velmi důležité udržovat si zdravou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóru tvoří bakterie mléčného kvašení, které se přirozeně nacházejí ve střevě. Tyto bakterie se výrazně podílejí na mnoha funkcích našeho organismu a mají výrazný vliv na naši odolnost. Jelikož je tělo nedokáže samo produkovat, je potřeba pravidelně je doplňovat výživou. V lékárnách máte na výběr z mnoha přípravků, které obsahují živé bakterie. Při výběru je důležitá správná kombinace použitých kmenů s důrazem na studiemi prokázané účinky. Společnost GENERICA Vám nabízí 3 vysoce kvalitní přípravky s obsahem živých bakterií určené pro různé věkové skupiny. Bakterie mléčného kvašení v produktech značky GENERICA byly zpracovány kvalitní ochrannou technologií, která zajišťuje jejich životaschopnost ve střevech a účinnost.

Pro děti od narození jsou ideální léty osvědčené kapky BioLac Baby drops posouzené ČPS. Jejich účinek a bezpečnost byly prokázány i studií realizovanou na Slovensku. Obsažené živé bifidobakterie a laktobacily udržují rovnováhu mezi střevními mikroorganismy a brání nadměrnému rozmnožení škodlivých bakterií, které mohou způsobit střevní problémy. Kapky neobsahují mléčnou bílkovinu, a proto jsou vhodné k užívání i při alergii na bílkovinu kravského mléka.

 

Novinkou pro děti od 3 roků jsou kapky Probicus® + vitamin D3, které příznivě působí na celkové zdraví. Obsahují přírodní vitamín D3, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a navíc 2 kmeny laktobacilů a bifidobakterií na doplnění normální střevní mikroflóry. Bakterie jsou uloženy ve víčku a do kapek se dostanou až při otevření, což prodlužuje jejich životnost.

 

Pro dospělé a děti od 3 let jsou určené kapsle Probicus® Premium, které obsahují 5 kmenů živých laktobacilů a bifidobakterií, dále prebiotickou vlákninu, a navíc vitamin B6 (pyridoxin), který přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Počet živých bakterií je garantován do konce doby minimální trvanlivosti!

 

 

Všechny přípravky jsou dostupné v lékárnách a na lékárenských e-shopech jako doplňky stravy.